COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

HAUGESUND AUTO A/S
Svehaugstemmen 2
5535
Haugesund

HAUGESUND AUTO A/S

Svehaugstemmen 2
5535
Haugesund
Telefon : 52 70 38 00
Fax : 52 70 38 01
HAUGESUND AUTO A/S

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider

Man - Ons: 08.30 - 16.30

Tors: 08.30 - 19.00

Fre: 08.30 - 16.30

Lør: 10.00 - 16.00

Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801
Morten Jacobsen Salgssjef morten@haugesundauto.no
Tlf.90644207
Bjørn Helge Olsen Salgsrepresentant bjorn@haugesundauto.no
Tlf. 41339043
Anders Wangen Salgsrepresentant anders@haugesundauto.no
Tlf. 94008201

Brukte biler

Åpningstider

Man - Ons: 08.30 - 16.30

Tors: 08.30 - 19.00

Fre: 08.30 - 16.30

Lør: 10.00 - 14.00

Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801
Morten Jacobsen Salgssjef morten@haugesundauto.no
Tlf.90644207
Anders Wangen Salgsrepresentant anders@haugesundauto.no
 Tlf. 94008201
Bjørn Helge Olsen Salgsrepresentant bjorn@haugesundauto.no
Tlf. 41339043

Firmabil

Åpningstider

Man - Ons: 08.30 - 16.30

Tors: 08.30 - 19.00

Fre: 08.30 - 16.30

Lør: 10.00 - 16.00

Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801

Finansiering

Åpningstider

Man-Fre : 08.30 - 16.30

Torsdag: 08.30 - 19.00

Lørd: 10.00-1400

Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801

Verksted

Åpningstider

Man-Fre : 07.00 - 16.30

Torsdag: 07.00 - 19.00

Lørd: 10.00-14.00

Telefon
52 70 38 50
Fax
52703801
Jostein Lie Servicemarkedsansvarlig jostein@haugesundauto.no
Tlf. 52703800
Trude Tveit Kundemottaker trude@haugesundauto.no

Tlf: 52703850

Hilde Olsen Kundemottaker hilde@haugesundauto.no

Tlf: 52703850

Chris Pedersen Servicerådgiver chris@haugesundauto.no

Tlf: 52703850

Hanne Reimers Garanti/reklamasjons ansvarlig hanne@haugesundauto.no
Tlf. 52703850
Ernst Inge Ekornsæter Servicerådgiver ernst@haugesundauto.no
Tlf: 52 70 38 50

Skadeverksted

Åpningstider

Man-fre 07.00-1630

Torsdag 07.00-1900

Lørdag 10.00-1400


Telefon
52 70 38 57
Fax
52703801
Hans Christian Grimstvedt Leder Skadeavdeling hc@haugesundauto.no
Tlf: 52703857

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man - Ons : 08.00 - 16.00

Tors: 08.00 - 19.00

Fre: 08.00 - 16.00

Lørd: 10.00-16.00

Telefon
52 70 38 40
Fax
52703801
Jan Jørgensen Dele & logistikkansvarlig jan@haugesundauto.no
Tlf: 52703840
Kenneth Aase Deleekspeditør kenneth@haugesundauto.no

Tlf: 52703840

Øystein Nordeide Deleekspeditør oystein@haugesundauto.no
Tlf: 52703840

Administration

Åpningstider

Man - Ons: 07.00 - 16.30

Tors: 07.00 - 19.00

Fre: 07.00 - 16.30

Lørd: 10.00 - 1400

Telefon
52 70 38 00
Fax
52703801
Berit Våge Henriksen Regnskapsansvarlig berit@haugesundauto.no
Tlf. 52703800
Daglig Leder Morten Jacobsen morten@haugesundauto.no

Tlf. 90644207

Generelt

Åpningstider

Man - Ons: 07.00 - 16.30

Tors: 07.00 - 19.00

Fre: 07.00 - 16.30

Lørd: 10.00 - 1400

Telefon
52 70 38 00
Fax
52703801