COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

HAUGESUND AUTO A/S
Svehaugstemmen 2
5535
Haugesund

HAUGESUND AUTO A/S

Svehaugstemmen 2
5535
Haugesund
Telefon : 52 70 38 00
Fax : 52 70 38 01
HAUGESUND AUTO A/S

Kontakt detaljer for avdeling

Bilsalg

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801
Morten Jacobsen Salgssjef morten@haugesundauto.no
Tlf.90644207
Bjørn Helge Olsen Salgsrepresentant bjorn@haugesundauto.no
Tlf. 41339043
Anders Wangen Salgsrepresentant anders@haugesundauto.no
Tlf. 94008201

Brukte biler

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801
Morten Jacobsen Salgssjef morten@haugesundauto.no
Tlf.90644207
Anders Wangen Salgsrepresentant anders@haugesundauto.no
 Tlf. 94008201
Bjørn Helge Olsen Salgsrepresentant bjorn@haugesundauto.no
Tlf. 41339043

Firmabil

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801

Finansiering

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 30
Fax
52703801

Verksted

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 50
Fax
52703801
Jostein Lie Servicemarkedsansvarlig jostein@haugesundauto.no
Tlf. 52703800
Trude Tveit Servicerådgiver trude@haugesundauto.no
Hanne Reimers Garanti/reklamasjons ansvarlig hanne@haugesundauto.no
Tlf. 52703850
Janne Solberg Holthe Servicerådgiver janne@haugesundauto.no
Tlf: 52703850
Ernst Inge Ekornsæter Servicerådgiver ernst@haugesundauto.no
Tlf: 52 70 38 50

Skadeverksted

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 57
Fax
52703801
Hans Christian Grimstvedt Leder Skadeavdeling hc@haugesundauto.no
Tlf: 52703857

Deler og tilbehør

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 40
Fax
52703801
Jan Jørgensen Dele & logistikkansvarlig jan@haugesundauto.no
Tlf: 52703840
Øystein Nordeide Deleekspeditør oystein@haugesundauto.no
Tlf: 52703840

Administration

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 00
Fax
52703801
Daglig Leder Sigmund Nesvik sigmund@haugesundauto.no
Tlf. 52703800
Berit Våge Henriksen Regnskapsansvarlig berit@haugesundauto.no
Tlf. 52703800

Generelt

Åpningstider
Man-Fre : 07.30 - 16.30
Torsd: 08.30 - 19.00
Lørd: 1000-1400
Telefon
52 70 38 00
Fax
52703801